ÜRÜN & HİZMETLER

HASTANE İŞ ZEKÂSI


İş zekası çözümümüz olan HOBI (Hospital Business Intelligence); Kurumsal iş zekası kavramını, hastane operasyonel süreçlerinin ve sağlık çatısı altındaki tüm eş zamanlı süreçlerin analiz edilebilir, izlenebilir ve raporlanabilir olmasını sağlamaktadır.

UZMAN KLİNİK SİSTEMLER▣ ARC
Yoğun Bakım Bilgi Sistemi

▣ OncoLogical
Onkoloji Bilgi Sistemi

PPP DANIŞMANLIK


• Proje Yönetimi & Süreç Analizi
• İnsan Kaynakları Planlaması
• Kamu Hastaneleri ve Kalite Süreçleri
• Mimari Yaklaşımlar
• IT Altyapı Planlaması

FINTECH


Sinerji Danışmanlık ile geliştirdiğimiz ürünümüz www.FinansMuduru.com.tr günümüzde değişen piyasa koşulları nedeni ile bankalar ve işletmeler açısından risk yönetimi uygulamalarına olan ihtiyaca cevap vermek için yola çıkmıştır.

MOBİL YAZILIMLAR


Hastanelerdeki mevcut süreçlerin mobil platformlardan yürütülmesini sağlayan mobil sağlık çözümlerimizin yanı sıra; farklı sektörler için de Mobil uygulama tasarımı, planlanması ve geliştirme hizmeti sunmaktayız.

E-LEARNING


Kurumların personelleri için ihtiyaç duydukları eğitimlerin planlanması amacıyla içerik yönetimi, paylaşımı, eğitim ve sınav uygulamaları içeren e-Learning sistemi kurumların online eğitim platformu ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MD-ASIST


Özel polikliniklere yönelik tıbbi süreçleri ele alan Muayene Bilgi Yönetim Sistemidir.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilen sistemler arasında yer almaktadır.

WEB CHECK-UP


İlk Türkçe online checkup uygulaması olarak 2012 yılında Türkiye bilişim derneği Yenilikçi Uygulama Üçüncülüğüne layık görülmüştür. www.hastaliktavesaglikta.com adresinden ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

AR-GE


Tubitak ve KOSGEB destekli birçok Ar-Ge projesi tamamlamış olmakla birlikte; halen devam eden Ar-Ge projelerimiz ile farklı konularda uzmanlaşmaya ve güncel teknolojiler ve yaklaşımları takip etmeye devam ediyoruz.