HAKKIMIZDA


Ordinatrum Bilişim Teknolojileri; 2011 yılında sağlık bilişimini alanında ülkemizde yeni ve farklı bir soluk oluşturmak amacıyla yola çıktı.

Sağlığın ve bilişimin değişik katmanlarında görev almış genç, dinamik ve vizyoner bir kadroyla, sağlık bilişimi çatısı altındaki ulusal ve uluslararası hedeflerini, uzmanlıklarıyla birleştirdi ve kısa bir sürede ulusal pazarda adını duyurmayı başardı.

Sağlıkla ilgili tüm paydaşlara sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir soluk getirdi. Güncel teknolojilerin kullanımını yaygınlaştırmak ve Ar-Ge kültürü oluşturabilmek adına Tübitak projeleri, AR-GE çalışmalarıyla, araştırmaya ve üretmeye devam etti.

Ordinatrum; bilgi birikimi ve etik anlayışı ile bugün sadece sağlık bilişimi alanında değil, değişik sektörlere yönelik çözümlere de imza atmaya devam etmektedir.

Sürekli değişimi ve gelişimi esas alan yaklaşımımızla önümüzdeki günlerde hedeflerimizi büyüterek, uluslararası pazarlarda ülkemizi temsil etme arzumuz ve yaptığımız başarılı işlerden aldığımız özgüvenle; yolumuza inançla, umutla ve başarıyla devam edeceğiz.